Wakat w recepcji/sprzedaży

Twoje zadania

  • Zameldowanie i wymeldowanie
  • Opieka nad gośćmi i porady dotyczące organizacji wakacji
  • Zarządzanie zapytaniami i rezerwacjami
  • Bieżąca korespondencja
  • Fakturowanie
  • & Administracja usługami wellness Masaże
  • Tworzenie codziennych materiałów drukowanych

Twój profil

  • Szkolenie z zakresu turystyki (ale nie jest to warunek konieczny)
  • Wcześniejsze doświadczenie w recepcji
  • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego - język włoski będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie z programami hotelowymi
  • Znajomość programu Word/Excel
  • Pewny siebie wygląd i dobre maniery
  • Świadomość najwyższej jakości i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole, punktualność i odpowiedzialność
  • Entuzjazm i motywacja

Co oferujemy

W zależności od działu oferujemy naszym pracownikom stanowisko sezonowe lub roczne z 3, 4, 5 lub 6-dniowym tygodniem pracy.

Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i umową

  • Nassfeld - region Pressegger See

    Praca w regionie Nassfeld - Presseggersee z niezliczonymi możliwościami wycieczek. Latem jezioro znajduje się tuż za progiem, a zimą największy ośrodek narciarski w Karyntii oddalony jest o zaledwie 12 kilometrów.

    Nie tylko nasi goście doceniają tę ofertę, ale także nasi lojalni pracownicy.

  • Godziny pracy

    W zależności od działu oferujemy naszym pracownikom stanowisko sezonowe lub roczne z 3, 4, 5 lub 6-dniowym tygodniem pracy. Prawidłowe godziny pracy są dla nas ważne, więc jest rzeczą oczywistą, że każda przepracowana godzina jest rekompensowana.

  • Zakwaterowanie i parking

    W razie potrzeby oferujemy naszym pracownikom bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jedno- lub dwuosobowym. Pokoje wyposażone są w prysznic, WC, telewizor i WLAN. Dla wszystkich naszych pracowników dostępny jest również parking.

  • Catering

    Bezpłatny catering w godzinach pracy jest oczywistością. Ale także w dni wolne.

  • Rabaty

    Krewni pracowników otrzymują zniżkę na pobyt w hotelu (poza głównym sezonem w zależności od dostępności i na życzenie).

    Dla pracowników -50% zniżki na zakwaterowanie w obiektach partnerskich: Hotel Gartnerkofel/Alm-Resort Frühauf/Hotel Zollner (poza głównym sezonem w zależności od dostępności).

    -20% na zabiegi odnowy biologicznej w hotelu. Bezpłatne korzystanie z basenów i sali fitness.

  • Przyjazny dla rodziców

    Dla mam: jeśli opieka nad dzieckiem jest problemem, dziecko może przyjść i skorzystać z pokoju zabaw dla dzieci, aby mama mogła zająć się gośćmi.

  • Plany szkoleniowe i zawodowe

    Chętnie wspieramy naszych pracowników w ich planach szkoleniowych i zawodowych.

  • Wycieczki

    Zabawne wycieczki dla wszystkich pracowników, aby poznać region pod koniec sezonu.

  • darmowe rowery

    Latem można bezpłatnie wypożyczyć rowery, w zależności od dostępności.

  • Odzież robocza

    Zapewniona jest odzież robocza odpowiednia dla danego działu.

Czekamy na każde zgłoszenie

Prosimy o bezpośredni kontakt z Klausem Rainerem

info@alpenadriahotel.at

+43 4282 2666

Nasz zespół recepcyjny czeka na Ciebie!

Katrin_Retemeyer

Kierownik biura Katrin

"Praca w hotelu wiąże się z wieloma różnymi zadaniami. Zaczynałam w recepcji ponad 13 lat temu, gdzie kontakt z gośćmi, zapytania o rezerwacje, rezerwacje i rozliczenia to codzienność. Obecnie wspieram rodzinę Rainer jako asystent w kilku obszarach, takich jak marketing, media internetowe, media społecznościowe, projektowanie ofert lub przegląd planu pokoi. Bardzo lubię pracować z naszym zespołem recepcyjnym, a po sezonie zawsze w programie jest wspólna wycieczka. Ważne jest, abyśmy również poznali coś nowego, abyśmy zawsze mogli udzielić naszym gościom wspaniałych wskazówek dotyczących ich wakacji".

Wskazówka od Katrin: Weissensee - samochodem do Neusach, następnie wędrówka na wschodni brzeg i powrót łodzią, moje dzieci uwielbiają tę wycieczkę.

Katharina_Putzi

Recepcjonistka Kathi

"Jestem częścią rodziny Alpen-Adria-Hotel od końca 2022 roku. Mój obszar odpowiedzialności obejmuje recepcję, gdzie spędzam zabawne, kreatywne, ciepłe, zróżnicowane, a czasem trochę szalone godziny. To naprawdę nigdy się nie nudzi i jestem szczególnie zafascynowany sposobem, w jaki absolutnie zaplanowani ludzie biznesu mogą całkowicie się wyłączyć, przełączyć i cieszyć się sobą z dnia na dzień. Szczególnie cieszy mnie możliwość dzielenia się z gośćmi urokami naszego regionu i hotelu. Od -A-, jak nasze wyjątkowe alpejskie pastwiska, do -Z-, jak szwajcarska sosna kamienna, jest tu po prostu wszystko, czego dusza i serce potrzebują".

Wskazówka od Kathi: Z dobrymi butami górskimi przez St. Steben do Graslitzen (moja absolutnie ulubiona góra). Po spokojnej przerwie na szczycie, z niesamowitymi widokami na całą dolinę i, przy odrobinie szczęścia, widokiem kozic, orłów przednich i głuszców, następnie w dół po drugiej stronie góry do St. Stefaner Alm - zatrzymaj się w Halter na "an Reindling and a Radler", a następnie wróć do doliny przez Windische Höhe.

Jasmin_Steinwender

Recepcjonistka Jasmin

"Mam dyplom z turystyki i po 10 latach pracy jako asystent administracyjny (ÖGK) wróciłam do mojej pasji do hoteli. Pracuję jako recepcjonistka, ale chętnie pomagam również w obsłudze, po prostu uwielbiam pracować z naszymi gośćmi. Praca w hotelu Alpen Adria jest urozmaicona, pełna wyzwań, ale też daje dużo radości.… Mam wiele pozytywnych wspomnień związanych z hotelem, czy to sprzątanie po różnych remontach, czy pomoc przy ślubie naszych młodszych menedżerów, a także wiele zabawnych imprez na koniec sezonu Znam wielu kolegów od ponad 15 lat i czuję się trochę jak w rodzinie. Możemy na sobie polegać, a to sprawia, że praca w zespole jest naprawdę przyjemna!".

Wskazówka od Jasmin: Tarvisio jest zawsze warte odwiedzenia, czy to na spacer po rynku, wypicie Aperolu lub cappuccino, zjedzenie pizzy lub dla dzieci letni tor saneczkowy lub przygodowy plac zabaw.

bianca-rezeption

Jako praktykant HGA w recepcji, a także w serwisie

Bianca

Bianca dołączyła do zespołu recepcji w lutym 2024 roku, stając się najnowszym członkiem rodziny Alpen Adria. Zdecydowała, że szkoła nie jest dla niej właściwą ścieżką i że szkolenie zawodowe w branży gastronomicznej jest o wiele przyjemniejsze. Bardzo się cieszymy, że jest z nami, ponieważ pomimo młodego wieku ma już naprawdę profesjonalne podejście do obsługi gości. Bianca uwielbia spędzać wolny czas ze swoimi końmi.

Wskazówka na wycieczkę od Bianki: wędrówka po parku przyrody Siebenbrünn, zaledwie kilka minut jazdy od hotelu.