Wakat w serwisie

Twoje zadania

  • Obsługa podczas śniadania i kolacji
  • Opieka nad gośćmi podczas posiłków
  • & Codzienne prace serwisowe, takie jak sprzątanie Ustawianie między posiłkami
  • W razie potrzeby przygotowanie i demontaż bufetu
  • W razie potrzeby obsługa wieczorna ze wsparciem w hotelowym barze

Twój profil

  • wykształcenie turystyczne (ale nie jest to warunek konieczny)
  • porównywalne wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta lub
  • Osoba zmieniająca karierę z motywacją do nauki
  • Pewny siebie wygląd i dobre maniery
  • Świadomość najwyższej jakości i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole, punktualność i odpowiedzialność
  • Entuzjazm i motywacja
  • Znajomość języka niemieckiego (co najmniej C1)

Co oferujemy

W zależności od działu oferujemy naszym pracownikom stanowisko sezonowe lub roczne z 3, 4, 5 lub 6-dniowym tygodniem pracy.

Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i umową

  • Nassfeld - region Pressegger See

    Praca w regionie Nassfeld - Presseggersee z niezliczonymi możliwościami wycieczek. Latem jezioro znajduje się tuż za progiem, a zimą największy ośrodek narciarski w Karyntii oddalony jest o zaledwie 12 kilometrów.

    Nie tylko nasi goście doceniają tę ofertę, ale także nasi lojalni pracownicy.

  • Godziny pracy

    W zależności od działu oferujemy naszym pracownikom stanowisko sezonowe lub roczne z 3, 4, 5 lub 6-dniowym tygodniem pracy. Prawidłowe godziny pracy są dla nas ważne, więc jest rzeczą oczywistą, że każda przepracowana godzina jest rekompensowana.

  • Zakwaterowanie i parking

    W razie potrzeby oferujemy naszym pracownikom bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jedno- lub dwuosobowym. Pokoje wyposażone są w prysznic, WC, telewizor i WLAN. Dla wszystkich naszych pracowników dostępny jest również parking.

  • Catering

    Bezpłatny catering w godzinach pracy jest oczywistością. Ale także w dni wolne.

  • Rabaty

    Krewni pracowników otrzymują zniżkę na pobyt w hotelu (poza głównym sezonem w zależności od dostępności i na życzenie).

    Dla pracowników -50% zniżki na zakwaterowanie w obiektach partnerskich: Hotel Gartnerkofel/Alm-Resort Frühauf/Hotel Zollner (poza głównym sezonem w zależności od dostępności).

    -20% na zabiegi odnowy biologicznej w hotelu. Bezpłatne korzystanie z basenów i sali fitness.

  • Przyjazny dla rodziców

    Dla mam: jeśli opieka nad dzieckiem jest problemem, dziecko może przyjść i skorzystać z pokoju zabaw dla dzieci, aby mama mogła zająć się gośćmi.

  • Plany szkoleniowe i zawodowe

    Chętnie wspieramy naszych pracowników w ich planach szkoleniowych i zawodowych.

  • Wycieczki

    Zabawne wycieczki dla wszystkich pracowników, aby poznać region pod koniec sezonu.

  • darmowe rowery

    Latem można bezpłatnie wypożyczyć rowery, w zależności od dostępności.

  • Odzież robocza

    Zapewniona jest odzież robocza odpowiednia dla danego działu.

Cieszymy się z każdej aplikacji

Prosimy o bezpośredni kontakt z Klausem Rainerem

info@alpenadriahotel.at

+43 4282 2666

Nasz zespół serwisowy czeka na Ciebie!

Martin_2

Kierownik restauracji Martin

"Pracuję w obsłudze hotelu Alpen Adria od 2014 roku, czuję się tu bardzo dobrze i naprawdę doceniam rodzinę Rainer. Zdrowa atmosfera wśród nas, pracowników, jest również dla mnie ważna, więc w mojej roli lidera restauracji i zespołu szczególnie dbam o indywidualne troski moich kolegów. Przez większość czasu pracujemy razem naprawdę dobrze - kiedy przychodzi co do czego, każdy wspiera każdego. Wolny czas lubię spędzać z rodziną i grając w tenisa.… Jako wielki fan niemieckiej piłki nożnej, zeszłej jesieni poszliśmy na 3 mecze w ciągu 4 dni, więc nie spaliśmy zbyt wiele ".

Wskazówka na wycieczkę od Martina: Egger-Alm i moja "lokalna góra" Poludnig, najlepsze do jazdy na rowerze i pieszych wędrówek Wskazówka dla wtajemniczonych: nasz domowy "Kugy-Gin", który sam uwielbiam pić!

Doris

Kelnerka Doris

Doris jest jednym z naszych najdłużej pracujących pracowników (jest częścią rodziny Rainer od 2007 roku). Jej doświadczenie oraz zawsze spokojny i przyjazny sposób bycia są błogosławieństwem dla naszych gości. Doris uwielbia spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, niezależnie od tego, czy jeździ na rowerze, czy zimą na rakietach śnieżnych - najważniejsze jest ćwiczenie na świeżym powietrzu!

Edelgard_2

Kelnerka Edelgard

"Pracuję w obsłudze klienta, co bardzo lubię. Mamy dobrą atmosferę pracy, wspaniałych szefów, a przede wszystkim naprawdę wspaniałych gości. Pracowałem w hotelu Seewirt 30 lat temu i wróciłem do hotelu Alpen Adria w 2016 roku. Słowo do moich kolegów: To, czego nie może zrobić jedna osoba, może zrobić wiele".

Wycieczka z Edelgard: wodospad Radniger

Michi

Kelnerka Michaela

Michi jest integralną częścią naszego zespołu obsługi od kilku lat. Nasi goście najczęściej widują ją rano i w porze lunchu, ponieważ zwykle jest na służbie do godziny 15:00 . Jest również niezawodnym rannym ptaszkiem, jeśli chodzi o przygotowywanie bufetu śniadaniowego dla naszych gości dwa razy w tygodniu. Ale jeśli potrzebujemy pomocy wieczorem, Michi jest zawsze gotowa do pomocy - bardzo dziękuję!

Steffi

Kelnerka śniadaniowa Stefanie

"Pracuję w dziale obsługi i jestem odpowiedzialna za bufet śniadaniowy. Bardzo mi to odpowiada, ponieważ mogę pracować wcześnie, ale tylko rano, a po południu mam czas dla dzieci. Aby urozmaicić sobie pracę, od czasu do czasu pomagam też w recepcji.  Dorastałem w hotelu nad jeziorem Weissensee, a teraz lubię pracować nad jeziorem Presseggersee. Wszyscy szefowie są mili i zawsze starają się spełnić moje prośby o dni wolne, ponieważ uwielbiam chodzić na koncerty 😊".

Wskazówka od Steffi: latem w każdy czwartek odbywa się cotygodniowy targ nad jeziorem Weissensee (od 9:00 do 12:00), a następnie wycieczka łodzią lub spacer wokół jeziora. Zimą można pojeździć na łyżwach na największym przygotowanym naturalnym lodowisku w Europie

eva-Franz

Franz i Eva

Początkowo był z nami tylko Franz, ale teraz do naszego zespołu dołączyła jego Eva. Oboje pochodzą z Węgier i pracowali już w kilku krajach, w tym przez lata we Włoszech, co wyjaśnia jego zamiłowanie do musica italiana. Franz jest prawdziwym profesjonalistą i doceniamy jego elastyczność, jeśli chodzi o zmiany w grafiku w krótkim czasie: "Żaden problem, szefie!". Eva wzbogaca wszystkich gości swoją serdeczną naturą. Ponieważ jest tak pracowita, musimy dzielić się nią z winiarnią w Dolnej Austrii. Ale lepiej "pół Evy niż żadnej Evy" 😉

Wskazówka na wycieczkę od Evy i Franza: Do Caorle lub Lignano - nawet w dzień wolny morze jest wystarczająco blisko!

kamila-service

W służbie - Kamila

Nasza wesoła pani z Polski, która mieszka z rodziną w Gailtalt i pracuje w hotelu Alpen Adria od sezonu zimowego 2024. W bardzo krótkim czasie doprowadziła swój niemiecki do super standardu. Przyjazna, uprzejma i zawsze skupiona na pracy - naprawdę to w niej doceniamy.

Wskazówka dotycząca wycieczki od Kamili: Spokojna wędrówka okrężna (ok. 1 godziny) w pobliżu St. Paul - tutaj można poznać piękne, nowe miejsca w dolinie Gailtal